niedziela 19 Sie 2018

 • fotowoltaika.jpg
 • Kol_sloneczne.jpg
 • odkurzacze_centralne.jpg
 • pompy_ciepla.jpg

Fotowoltaika

Panel fotowoltaiczny germanPV Zielona Góra

Jeżeli myśleli Państwo o zaoszczędzeniu pieniędzy wydawanych na zużycie energii elektrycznej w swoim gospodarstwie domowym lub firmie to możemy zaproponować rozwiązanie jakim są panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej. Według istniejącego prawa instalacje do 40 kW...

Czytaj dalej....

Kolektory słoneczne

Hewalex Zielona GóraKolektory słoneczne (solary) to doskonały sposób na pozyskiwanie energii dostępnej niemalże w każdym rejonie naszego kraju. Główną zaletą tego rozwiązania jest znaczne obniżenie kosztów energii, ponieważ koszty zakupu wraz z montażem urządzeń zwraca się dość szybko w postaci m...

Czytaj dalej...

Odkurzacze centralne

HUSKY cyklon ZIelona Góra lubuskie

 

Firma nasza jest autoryzowanym przedstawicielem systemów centralnego odkurzania marki HUSKY, DUOVAC i SANIFLO. Urządzenia te istnieją na rynku światowym od ponad 45 lat a producenci dostarczają najnowocześniejszych urządzeń wysokiej klasy o bardzo dobrej jakości i trwałości w p...

Czytaj dalej...

Odkurzacze centralne

HUSKY cyklon ZIelona Góra lubuskie

 

Firma nasza jest autoryzowanym przedstawicielem systemów centralnego odkurzania marki HUSKY, DUOVAC i SANIFLO. Urządzenia te istnieją na rynku światowym od ponad 45 lat a producenci dostarczają najnowocześniejszych urządzeń wysokiej klasy o bardzo dobrej jakości i trwałości w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Zestawy instalacyjne PVC oparte są na  materiałach kanadyjskich firm VACULINE i PLASTIFLEX w najlepszych cenach na rynku. Do zaoferowania posiadamy również węże do sprzątania i pokrowce, węże chowane w ścianie, automatyczne szufelki, gniazda ssące, akcesoria do sprzątania, separatory oraz odkurzacze z osprzętem do sprzątania na mokro.

 

 Logo DUOVAC Zielona GóraLogo HUSKY Zielona Góra lubuskieLogo SANIFLO Zielona Góra lubuskie

Gwarancja 25 lat

 

Dla tych z Państwa którzy zakupią jednostkę centralną DUOVAC posiadamy "LIFETIME WARRANTY” – dożywotnia gwarancja na części. Średnia żywotność urządzeń firmy DUOVAC  wynosi około 30lat, dlatego wyjątkowa gwarancja 25 lat na wszystkie elementy jednostki centralnej nie jest żadnym problemem!

Duovac Zielona Góra lubuskie

 

 

25 lat GWARANCJI na wszystkie elementy jednostki centralnej!

 

 

Jednostki objęte 25-letnią gwarancją:

 • DUOVAC Sensa,
 • DUOVAC Star,
 • DUOVAC Air 50,
 • DUOVAC Signature 200.

25-letnia gwarancja jest udzielana z następujących powodów:

 • Luksusowe wykończenie – wykonane z wysokiej jakości materiałów i metali szlachetnych w celu zapewnienia długiej żywotności trwałości naszych urządzeń.
 • Lekki, aluminiowy zbiornik z ergonomicznymi uchwytami - bardzo łatwe opróżniania zbiornika.
 • Podwójny system filtracji, cyklon w połączeniu z wielowarstwowym tkaninowym filtrem DuoFib Velcro (możliwość prania w pralce) lub wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy (do wyboru przez użytkownika). Zastosowanie takiej  filtracji gwarantuje to, że powietrze wyrzucane z jednostki centralnej jest idealnie oczyszczone chroniąc przy tym  silnik przed zanieczyszczeniami mogącymi znacznie skrócić żywotność turbiny.
 • Mocny silnik – AMETEK Lamb (USA), do 5 razy więcej mocy niż w przenośnych odkurzaczach.
 • Wskaźnik LED w standardzie (przekazuje najważniejsze informacje o parametrach pracy jednostki centralnej).
 • System łagodnego uruchamiania soft-start (poprawia wydajność i żywotność silnika).
 • Możliwość zastosowania filtra wylotu powietrza HEPA, dzięki któremu jednostka jest w stanie wychwycić do 99,97% cząstek >0,3 μm. nie ma wówczas potrzeby wyrzucania powietrza na zewnątrz budynku. Rozwiązanie takie polecane jest w domach pasywnych lub tam gdzie jednostka zamontowana jest w garażu. Dodatkowo filtr ten obniża głośność jednostki centralnej o około 2 dB.